€ 9.96€ brutto/godzinę

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie DSV w Weilerswist

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Weilerswist
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 stycznia 2020 03:51

Firma logistyczna DSV poszukuje od zaraz kandydatów do pracy w Niemczech na magazynie w Weilerswist. Wymagana minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Szukamy pracowników magazynowych dla firmy DSV w miejscowości Weilerswist

Zadania:
odbieranie towaru wózkiem paletowym
przewożenie towaru na magazyn
drobne prace magazynowe

Wymagania:
gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
zaangażowanie i motywacja do pracy
znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Co oferujemy:
niemiecką umowę o pracę
stawkę 9, 96€
terminowo wypłacane wynagrodzenie zgodnie z aktualnymi taryfami podstawowymi i dodatkami branżowymi
naszych pracowników wyposażamy w odzież roboczą
długotrwałe zatrudnienie
zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (płatne przez pracownika)

ASkrzynska@usgpeople.de

ID ogłoszenia: 1995e282366bbb94