€ 9,20 EUR/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie odzieżowym bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 02:11

Niemcy praca od zaraz na magazynie hurtowni odzieży sportowej w Kolonii. Aktualna oferta bez znajomości języka przy komisjonowaniu towaru, zbieraniu zamówień, przygotowaniu wysyłek, metkowaniu.

Stanowisko: Magazynier

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie zamówień na sportowe artykuły odzieżowe i obuwnicze
  • przygotowywanie paczek do wysyłki do sklepów detalicznych
  • załadunek większych zamówień na palety
  • stretchowanie palet do wysyłki
  • metkowanie towaru, montaż klipsów antykradzieżowych
  • dbanie o zachowanie porządku na magazynie

Oczekiwania:

  • znajomość niemieckich liczebników oraz 20 podstawowych komend
  • pracowitość
  • dynamiczne tempo pracy
  • mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego
  • uczciwość
  • niezawodność, odpowiedzialność
  • elastyczność godzinowa
  • umiejętność pracy w grupie
  • samodzielne zorganizowanie miejsca zakwaterowania na terenie Kolonii

Zapewniamy:

  • pracę na okres 6 miesięcy
  • niemiecka umowa o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • dobre warunki zatrudnienia i wynagrodzenie pozwalające na godne życie w Niemczech
  • wsparcie przy wszelkich sprawach natury formalnej

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: magazynodziezowy/02/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 49569c2b57aa1fa

2 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie odzieżowym bez języka Kolonia”

  1. jadwiga501 na 20 stycznia 2016 @ 21:00

    Jestem zaiterosowana pracą tel 531287452
    Gmagazyn odziezowy 02 16
    Traczyk Jadwiga

  2. Pawel Libigocki na 25 lutego 2016 @ 15:03

    Jestem bardzo zainteresowany ta oferta pracy i prosze o Kontakt 01578/22/70/343