€ 2000/mc brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie z napojami bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2018 04:24

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie na magazynie hurtowni z napojami. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 2000 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie w roli order pickera – czyli przy zbieraniu zamówień
  • praca przy obsłudze skanera ręcznego z interfejsem w języku polskim oraz wózka paletowego (ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym)

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dobra kondycja fizyczna
  • pracowitość, wytrzymałość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • samodzielność
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane, koszt za miesiąc to 250 euro od osoby
  • przeszkolenie pracownicze
  • pracę w systemie zmianowym + dodatki zmianowe
  • dla pracowników najlepiej wypełniających swoje obowiązki możliwość przedłużenia zatrudnienia
  • częściowe pokrycie kosztów dań na stołówce pracowniczej
  • rozwój

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na magazynie z napojami, Dortmund/10/2018″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 3925bcb1d719661f

3 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie z napojami bez języka Dortmund”

  1. Witam. Jestem zainteresowana pracą przy napojach na magazyn. Proszę o kontakt na nr tel 512546629 ponieważ byłabym zainteresowana wyjazdem wraz z koleżanką.

  2. Chętny, proszę o kontakt tel: +48 886 959 420

  3. Zainteresowany wraz z ojcem. Numer 884-736-861