€ 12,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na magazynie z napojami bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2018 04:16

Hurtownia napojów z Köln zatrudni od zaraz komisjonera bez znajomości języka do zbierania zamówień. Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • zatrudnienie jako magazynier w hurtowni z napojami
  • praca wykonywana będzie na nowoczesnym magazynie
  • obowiązkiem będzie zbieranie zamówień na palety z użyciem skanera oraz wózka ręcznego ze wspomaganiem elektrycznym
  • pracownik będzie dbał o porządek na magazynie oraz w dokumentacji
  • inne zadania, np. rozładunek, załadunek itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • mile widziane aplikacje od osób z własnymi samochodami
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia – kartę rabatową do obiektów rozrywki, dofinansowanie do posiłków itp.
  • zamieszkanie zorganizowane niedaleko miejsca zatrudnienia w cenie 220 euro miesięcznie
  • wdrożenie w obowiązki
  • legalną umowę z ubezpieczeniem, dostępem do pakietu świadczeń socjalnych, odprowadzaniem podatku

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na magazynie z napojami, Kolonia 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 1035a92bb11e1e5a