€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 lutego 2016 03:01

Zatrudnienie w przetwórni z Berlina bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek przy układaniu składników, kontroli jakości i pakowaniu

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • zadania przy taśmie produkcyjnej związane z układaniem składników, kontrolą jakości oraz pakowaniem
  • praca wymaga obsługiwania maszyn produkcyjnych takich jak: krajalnica, taśma produkcyjna oraz urządzenie do foliowania

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zaangażowanie
  • sumienność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Oferujemy:

  • umowa o pracę początkowo na okres próbny za pośrednictwem agencji pracy z możliwością podjęcia umowy o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • odpłatne zamieszkanie w wynajętych kwaterach w cenie 200 euro miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze na miejscu

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na produkcji kanapek, Berlin 2016″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin
neuearbeit[at]berlin.com
Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami

ID ogłoszenia: 54256b7c3b690021

19 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji kanapek bez języka Berlin”

  1. Witam,bardzo bardzo jestem zainteresowana pracą przy produkcji kanapek,mam wyksztalcenie- garmażer i pracowalam przy pakowaniu, E-meil jadzia_1966@tlen.pl

  2. Witam,zamierzam sie niedlugo przeprowadzic do Poczdamu,warunkuje to oczywiscie znalezieniem pracy,niestety jezyk niemiecki podstawowy.Doswiadczenie w pracy w barach i restauracjach na terenie Wloch.Czy moge wyslac CV w jez.angielskim?

  3. szymon97 na 8 lutego 2016 @ 20:53

    Jestem zainteresowany tą ofertą mój e-mail sz.slowik97@o2.pl

  4. joanna lyszkowska na 9 lutego 2016 @ 10:20

    witam jesteśmy para zainteresowana państwa oferta pracy. oboje chętnie podejmiemy prace od zaraz. numer kontaktowy 533-090-183 e-mail joannalyszkowska@o2.pl

  5. beatan68 na 9 lutego 2016 @ 10:30

    Witam jestem zainteresowana panstwa ogloszeniem posiadam kwalifikacje jako sprzedawczyni i ekspedjentka pracowalam rowniez na magazynie w sklepie swoje cv moge przeslac panstwu na E-meil
    Moj E-meil – golubek24@onet.eu
    pozdrawiam

  6. Witam jestem zainteresowany praca od zaraz email gawlowski71@wp.pl
    numer tel.+48695929468

  7. nziniewicz@tlen.pl na 9 lutego 2016 @ 18:20

    Witam. Jesteśmy z męzem bardzo zainteresowani pracą. Mamy samochód i możemy w każdej chwili wyjechać.
    email: nziniewicz@tlen.pl
    tel:664 722 895

  8. Jestem bardzo zainteresowana od zaraz podjęciem pracy : “Niemcy, praca na produkcji kanapek, Berlin 2016”.
    Pozdrawiam i proszę o kontakt: wojcmagda@gmail.com
    Magdalena Wojciechowska

  9. calibra222 na 10 lutego 2016 @ 10:49

    witam jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt moj tel 0048607551083

  10. joanna lyszkowska na 10 lutego 2016 @ 18:57

    Witam jesteśmy parą zainteresowaną państwa ofertą pracy. Oboje chętnie podejmiey pracę od zaraz. Numer kontaktowy 533-090-183 e-mail joannalyszkowska@o2.pl

  11. ziomopl19 na 15 lutego 2016 @ 13:03

    para jestesmy zainteresowani ta oferta i pochodzimy z Berlina kontakt pod num.017623164592 jestesmy gotowi do pracy od zaraz i posiadamy doswiadczenie na podobnym stanowisku.Pozdrawiamy.

  12. misiaczek25 na 15 lutego 2016 @ 14:22

    Witam jestem zainteresowany prosze o kontakt na misiaczek252525@wp.pl lub tel +48665132584 Pozdrawiam

  13. Witam, jesteśmy zainteresowane pracą pakowanie kanapek w Berlinie.
    Kontakt +49 152 135 299 11.

  14. mazurkiewicz na 16 lutego 2016 @ 20:44

    Witam.Jestem zainteresowana wraz z mężem pracą na produkcji kanapek w Berlinie.
    Mój mail: arturmazurkiewicz@op.pl
    Pozdrawiam Agata Mazurkiewicz

  15. kasia_kusz na 17 lutego 2016 @ 11:31

    Witam. Jestem zainteresowana tą ofertą pracy. Proszę o kontakt Ciri666@onet.pl +48533477944

  16. malwina2409 na 17 lutego 2016 @ 20:33

    Jestem zainteresowana oferta, prosze o kontakt: malwina_barret@o2.pl

  17. marcintomaszewski na 25 lutego 2016 @ 13:34

    Witam, jestem bardzo zainteresowany waszą ofertą, jestem do dyspozycji w każdej chwili, proszę o kontakt zwrotny, mój numer tel. +48 605184255 email.: mumin1281@interia.pl
    Pozdrawiam, Marcin Tomaszewski.

  18. Anita Zelcer na 26 lutego 2016 @ 20:38

    Witam jestesmy zainteresowni ofertą pracy mamy duże doświadczenie pracy na produkcji prosze o kontakt email anitatomasz02@gmail.com

  19. Witam interesuje nas ta praca jako para proszę o kontakt +31 685 653 066 lub e-mail wojciechowski_krystian@o2.pl dziękuje i pozdrawiam:)