€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji palet bez znajomości języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 sierpnia 2016 03:35

Poszukujemy pracowników na produkcję palet w zakładzie z okolic Lipska. Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: okolice Lipska, Niemcy

Stawka godzinowa: podstawowa to 8,50 euro brutto na godzinę, przy pracy na noce obowiązuje dodatek +25%, niedziele płatne są plus 50%, święta plus 100%

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • obsługiwanie maszyn na produkcji palet
  • sprawowanie kontroli jakości przebiegu oraz produktów
  • zadania mające na celu utrzymanie porządku w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do pilnego zatrudnienia w Niemczech
  • pracowitość, zorganizowanie, zmotywowanie
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w analogicznej pracy
  • opłacone ubezpieczenie w ZUS na minimum 30 dni przed wyjazdem do Niemiec
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • tymczasową umowę o pracę
  • wysokie zarobki
  • stałe wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • trym zmianowy – obowiązują 4 zmiany

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie wiadomości e-mail z CV, aktualną fotografią i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesłać na adres:

  • fhu.mes@vp.pl

Kontakt telefoniczny pod numerem: +48 530 522 892

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-palet-id391121.html

ID ogłoszenia: 82757991fe6e37c0