€ 14,50-16,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji samochodów bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 kwietnia 2018 05:11

Od zaraz propozycja podjęcia pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii na produkcji przy montażu samochodów osobowych. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 14,50 do 16,50 euro brutto na godzinę – stawka będzie uzgadniana z każdym kandydatem oddzielnie, pracodawca bierze pod uwagę kwalifikacje oraz stopień znajomości języka

Zakres zadań:

  • zatrudnienie przy taśmie produkcyjnej nowego modelu samochodu miejskiego
  • prace polegać będą na montażu komponentów na różnych etapach produkcyjnych
  • obsługiwanie elektronarzędzi (chwytaków, podajników, podnośników, wkrętarek)

Oczekiwania:

  • punktualne stawianie się w pracy
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy lub posiadanie wykształcenia technicznego
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność
  • zaangażowanie
  • możliwość wykonywania zadań powtarzalnych

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia odpłatnie zamieszkanie, pracownik decydujący się na mieszkanie w pokojach 2-3 osobowych zapłaci 220 euro miesięcznie, natomiast w jednoosobowym pokoju 300 euro miesięcznie
  • pełny etat i pracę od zaraz
  • zatrudnienie na zmiany
  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Wiadomość e-mail zatytułowaną: „Niemcy praca na produkcji przy montażu aut, od kwietnia 2018, Kolonia, imię i nazwisko”, należy przesłać mailowo, wraz z aktualnym CV na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-w-niemczech-na-produkcji-samochodow-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 7385ace6c267fedd

5 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji samochodów bez znajomości języka Köln”

  1. Jestem zainteresowany tym ogłoszeniem proszę o kontakt: dubkonrad@interia.pl

  2. Jeatem zainteresowany pracą proszę o odp

  3. Witam
    Jestem zainteresowany ofertą pracy
    Proszę o kontakt
    zbyszek.fx@wp.pl

  4. xblondasek15 na 20 kwietnia 2018 @ 07:53

    Jestem zainteresowany pracą proszę o odpowiedź. Wysłane CV na maila.
    xblondasek15@onet.pl

  5. dawidvtp na 14 lipca 2018 @ 18:49

    Zainteresowany. Gotowa ekipa do 4 osób na miejscu. Proszę i pilny kontakt 🙂

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.