€ do ustalenia

Od zaraz dam pracę w Niemczech Neuburg na produkcji w fabryce samochodów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 marca 2015 02:40

Fabryka samochodów z Neuburg prowadzi nabór pracowników na produkcję tapicerki – ze skór i materiałów. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Liczba wakatów: 5

Miejsce pracy: Neuburg

Zarobki: do uzgodnienia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za łączenie elementów tapicerki, zszywanie skór i materiałów.
  • Do zadań należeć będzie kompletowanie miejsc do siedzenia.
  • Inne prace produkcyjne zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy produkcji samochodów
  • obowiązkowość
  • sumienność
  • rzetelne podchodzenie do powierzonych prac
  • precyzja, dokładność
  • możliwość podjęcia pracy w perspektywie długofalowej

Oferujemy:

  • praca w systemie trójzmianowym, dostępne zmiany to: 1: 6-14, 2: 14-22 oraz 3: 22-6
  • wsparcie przy wszelkich formalnościach
  • zapewnione płatne zamieszkanie, koszt miesięczny to 250 euro
  • praca na niemieckiej umowie zgodniej z układem zbiorowym
  • wysokie stawki godzinowe
  • praca 40 godzin tygodniowo
  • umowa na czas nieokreślony

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pośrednictwem strony:

ID ogłoszenia: 75855159bc91511b

2 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech Neuburg na produkcji w fabryce samochodów”

  1. Witam, widzialem ogloszenie w firmie samochodowej, w tej chwili jestem zainteresowany. Od dwuch tygodni jestem w niemczech w kreis Neu-Ulm. podstawowy jezyk niemiecki znam i mam 38 lat.
    Pozdrawiam.

    mail: arturpiekos@yahoo.es

  2. Grzegorz0810 na 18 kwietnia 2015 @ 22:08

    witam jestem zainteresowany oferta pracy mój gregoras1974@gmail.com