€ 12,00€

Od zaraz dam pracę w Niemczech operator wózka widłowego na magazynie w Wustermark

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wustermark
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2020 04:37

Od zaraz na magazynie w Wustermark do podjęcia legalna praca w Niemczech w charakterze operatora wózka widłowego przy m.in. rozładunku i załadunku towarów.

My, firma Your Personal, jestesmy dynamicznym przedsiebiorca, ktory wyroznia sie na rynku dzieki naszemu wieloletniemu doswiadczeniu w branzy Event, gastronomi, logistycznej i biurowej.

Dla naszego klienta w Wustermark szukamy od zaraz doswiaczonych komisjonerow z dobra znajomoscia jezyka niemieckiego oraz uprawnieniami na wozki widlowe.

Panstwa zadania:
obsluga wozka widlowego
ustawianie towaru w wyznaczonych miejscach
ladunek i rozladunek towaru

Umiejetnosci:
uprawnienia na wozki widlowe
doswiadczenie w obsludze wozka widlowego
komunikatywny jezyk niemiecki lub angielski
Punktualnosc
Odpowiedzialne wykonywanie powierzonych zadan
Umiejetnosc pracy w zespole

Nasza oferta:
rozmaite zadania w czystym i przyjaznym srodowisku
ponadprzecietne wynagrodzenie zgodne z ukladem pracy BAP
wynagrodzenie 12€ na godzine
praca w dwuzmianowym systemie pracy
35 – 40 godzin tygodniowo

Oferta skierowana do osob ze Szczecina – organizujemy grupy dojazdowe.
Oferta BEZ zakwaterowania
Jesli sa Panstwo zainteresowani nasza oferta,
Zachecamy do kontaktu pod numerem telefonu 030 92151082 lub +49 172 5800555.
Moga Panstwo rowniez skontaktowac sie z nami mailowo: bewerbung@your-personal.berlin
W tytule prosimy wpisac : Praca operator wozka widlowego

Cieszymy sie, ze bedziemy razem wspolpracowac !

ID ogłoszenia: 855f2c07f02756a