€ 12 euro/h brutto + dieta

Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie lodów bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2017 02:31

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pochodzi z Berlina i dotyczy pakowania lodów w mroźni. Zatrudnienie na 3 miesiące bez możliwości przedłużenia.

Stanowisko: Pakowacz lodów
Miejscowość: Berlin, Niemcy
Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy plus dodatkowo dieta w wysokości 25 euro netto, przyznawana za każdy dzień roboczy
Liczba miejsc do obsadzenia: 4
Rozpoczęcie: od zaraz
Czas trwania umowy: 3 miesiące

Opis zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na dziale mroźni przy pakowaniu lodów schodzących z taśmy do opakowań kartonowych
  • zadania wykonywane będą w szybkim tempie
  • pracownik kontroluje jakość wyrobów

Oczekiwania:

  • dostępność na okres 3 miesięcy i dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • zdyscyplinowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy – mniej więcej do końca czerwca – początku lipca
  • gruntowne przeszkolenie
  • odzież roboczą oraz wszelkie środki ochronne
  • zakwaterowanie odpłatnie w pensjonacie lub hotelu robotniczym ok 200-300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca pakowanie lodów, Berlin″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 13758ea47e83a79e

5 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie lodów bez znajomości języka Berlin”

  1. Motyl grzegorz na 11 kwietnia 2017 @ 10:18

    Niemcy pracą polowanie lodów jestem zainteresowany ta pracą numer kataktowy do mnie 514085547

  2. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani oferta w związku z tym prosze o kontakt carlo007@tlen.pl

  3. Lukaszzz12 na 17 kwietnia 2017 @ 15:24

    Witam jestem zainteresowany tą oferta pracy , prosze o kontakt na email : lukasz-krysicki@wp.pl