€ 8,50 brutto + mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie zamówień bez jezyka dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 listopada 2014 23:58

Od zaraz poszukujemy pakowaczy (par) do tymczasowej pracy w Niemczech przy pakowaniu zamówień do wysyłki. Oferta bez języka niemieckiego do końca roku 2014 (duża liczba godzin). Zakwaterowanie na miejscu będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz
Miejsce pracy: Berlin
Liczba miejsc: 5
Zarobki: 8,50 euro brutto
Start: od zaraz
Umowa: tymczasowa na 6-7 tygodni

Zadania:
Praca w sklepie wysyłkowym realizującym zamówienia składane drogą elektroniczną. W okresie przedświątecznym potrzebne są dodatkowe osoby do przygotowywania paczek, znajdowaniu towaru na magazynie oraz przy innych pracach pomocniczych. W grudniu przewidziana duża liczba nadgodzin.

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu od zaraz
- sprawność fizyczna, wytrzymałość, szybkość
- możliwość pracy na nadgodziny oraz zmiany nocne
- mile widziane doświadczenie magazynowe lub przy pakowaniu
- znajomość języka będzie dużym atutem, ale nie jest bezwzględnie wymagana
- pracodawca oczekuje przedstawienia aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Pracodawca oferuje:
- bezpłatne zakwaterowanie na miejscu, dla par możliwy wspólny pokój
- gwarantowana duża liczba godzin
- dodatki za zmiany nocne
- umowa za pośrednictwem agencji pracy
- zatrudnienie bez prowizji po stronie pracownika
- dobre warunki na miejscu

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „pakowanie zamówień internetowych Berlin”

Nasz email:

polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będąbrane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 874545ad159e57e7

8 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech pakowanie zamówień bez jezyka dla par Berlin”

  1. Witamy,

    Jestesmy mloda para z Polski i bardzo bysmy chcieli aplikowac na stanowisko „pakowanie zamowien internetowych Berlin”. Jestesmy zainteresowani praca, zarowno jak bezplatnym, oferowanym przez Panstwa zakwaterowaniem. Jestesmy gotowi do pracy od zaraz.

    Pozdrawiamy,

    Michal i Vera

  2. Witam, Jesteśmy młodą, chętną do pracy parą Polaków. Interesuje Nas praca w Niemczech na tym stanowisku „pakowanie zamówień internetowych Berlin” od zaraz. Mężczyzna zna j.niemiecki. telefon 792 634 717 lub 881 309 477.
    Sylwia i Tomasz
    Pozdrawiamy

  3. weronikaksiadz na 10 listopada 2014 @ 13:19

    Witam, jesteśmy młodą parą z Polski. Jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz.telefon 512487271

    Weronika i Tomasz
    Pozdrawiamy

  4. Witam serdecznie, jestem wraz z moim chłopakiem zainteresowana ogłoszeniem pracy: ,,pakowanie zamówień internetowych Berlin”. Aktualnie miszkamy w Berlinie. Oto nasz kontakt telefoniczny:

    0152 150 392 39,
    0152 134 805 34.

    Pozdrawiamy.

  5. Witam
    JEsteśmy parą w wieku 23lat jesteśmy zainteresowani pracą od zaraz prosimy o kontakt

  6. Witam,
    Razem z koleżanką szukamy pracy z zakwaterowaniem. Jesteśmy młodymi i pracowitymi dziewczynami. Nie mamy dużych wymagań. Możemy wyjechać od zaraz. Na mail wysłalam CV
    Pozdrawiam, Anita Wiśniewska

  7. Witam jestem zainteresowany pracą od zaraz proszę kontakt 535375125

  8. przemeksylwia na 16 listopada 2014 @ 13:41

    witam,
    Wraz z narzeczonym szukamy pracy na terenie niemiec.
    Mamy po 22 lat. Uczciwość, dokładność oraz punktualność są naszym atutem.
    Praca fizyczna jak i monotonna nie sprawia nam problemu.
    Szybko się uczymy oraz jesteśmy komunikatywni.
    Ostatnio zatrudnieni: Sylwia- operator maszyn, kontroler jakości firma; Relpol
    Przemek- magazynier Premium Distributors,
    pakowacz Vita Polymers Poland
    Pracę możemy podjąć od zaraz, liczymy tylko na pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
    JESTEŚMY BEZ NAŁOGÓW, z chęcią podejmiemy prace na dłuższy okres czasu.
    Kontakt: 787392799
    email: sylwia.k2192@gmail.com
    Z Góry dziękujemy.