€ 1500 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech produkcja herbatek Düsseldorf bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 02:55

Producent herbatek owocowo-ziołowych z siedzibą w Düsseldorfie zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka. Niemcy praca na produkcji z zakwaterowaniem zorganizowanych odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie mieszanek z suszu
  • pakowanie
  • obsługiwanie maszyn do mieszania, ważenia i pakowania
  • skrupulatne kontrolowanie procesów produkcyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej oraz znajomość zasad BHP
  • elastyczność godzinowa
  • zdolność do pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • przejrzyste warunki zatrudnienia, niemiecka umowa początkowo na czas 3 miesięcy
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • pomoc polskiego przedstawiciela na miejscu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pakiet szkoleń
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Niemcy praca na produkcji herbatek, Düsseldorf″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 18356923ae121423

22 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech produkcja herbatek Düsseldorf bez języka”

  1. Witam zależy mi bardzo na podjęciu pracy proszę o polny kontakt 698350870

  2. JolantaMaria na 11 stycznia 2016 @ 10:04

    Hallo,interessiere ich mich im Angebot.Bitte kontaktieren Sie uns per e-Mail.Alles Gute.

  3. Witam, jestem zainteresowana wraz z kolegą tą pracą proszę o kontakt piela80@o2.pl

  4. Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą tą pracom proszę o kontakt artur.zojdz@wp.pl

  5. Witam jestesmy zainteresowani oferta pracy przy produkcji herbatek.Mamy doswiadczenie zagraniczne naprodukcji.Prosze o kontakt +48 694244511 e-mail flowermen@op.pl

  6. Deimonos1986 na 11 stycznia 2016 @ 15:50

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą pracy . Prosze o kontakt pyrka1313@wp.pl

  7. Dzien dobry, wraz z koleżanką pilnie szukamy pracy na terenie Niemiec. Moj numer telefonu 517543688. Dziękuję. Pozdrawiam. Helena

  8. Dzien dobry wraz z partnerem szukamy pracy w Niemczech mamy wlasny samochod mozemy jechac do pracy w kazdej chwili ..Dziekuję to nasz numer telefonu 507931425

  9. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy. Moj tel 725912978 email: przemodx@gmail.com Pozdrawiam.Przemek

  10. Jestem zainteresowana wraz z narzeczonym. mój adres e-mail to: madzia_buziaki_13@tlen.pl mój numer telefonu to 726518073 Możemy wyjechać od zaraz. Pozdrawiam

  11. Witam Jestem Zainteresowany ofertą Pracy wraz z kolegą , Posiadamy własny transport jesteśmy osobami młodymi ale z zapałem i sumiennością . Bardzo Proszę o Kontakt .

    mail : verbii.dk@gmail.com

    tel. 797-641-505

  12. Guten tag.
    Ja wraz z narzeczoną szukamy pracy na produkcji jeśli są Państwo zainteresowani proszę o kontakt dosw. Jest i język też znamy. Pozdrawiam
    Nr tel 881273285
    Kevin

  13. Dzien Dobry jestem zainteresowany praca prosze o kontakt pod nr.515854435 lub szturmen@interia.pl Dziekuje

  14. Jestem zainteresowany pracą od zaraz w Państwa Firmie. Pracowałem w Unileverze jako operator mieszalni herbat . Bardzo proszę o kontakt na adres mailowy gaga51@interia.eu lub telefon + 48 575 869 039

  15. Witam serdecznie, mam 46 lat jestem kobietą i szukam pracy na produkcji jestem osobą uczciwą, pracowitą ,dokładną mój numer telefonu to +39 327 8531 448 mój email michalska.pola@gmail.com ,proszę o kontakt

  16. Witam

    Wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani tą ofertą. Jesteśmy mobilni możemy wyjechać w każdej chwili. Proszę o kontakt. Mój email maksio2004@o2.pl tel.509729707

    Pozdrawiam
    Andrzej

  17. witam wraz z koleżanka szukamy pracy na produkcji jestesmy zaiteresowane panstwa praca prosimy o kontakt pos nr tel 785814079

  18. Witam serdecznie. Wraz z bratem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy. Jesteśmy młodzi i mamyy dużo zapału do pracy. Nie boimy się nowych wyzwań. Liczymy na miłą współpracę. E-mail: wiolcia2_7@o2.pl, nt tel: 726957165

  19. witam jestem zainteresowany ofertą pracy. proszę o szybki kontakt. Kamil
    tel. 663041270 lub kontakt email: kjaszczuk2@gmail.com

  20. marta20201 na 18 stycznia 2016 @ 19:29

    Witam wraz z kuzynką jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą.Posiadamy własny transport pracowałyśmy na produkcji. Kontakt 697702353 e-mail:marta20201@onet.pl

  21. tylkonaserio na 20 stycznia 2016 @ 17:27

    Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa oferta. Moje głowne zalety to pracowitość i elastyczność. Jestem młodą osobą [25lat] z wielkim zapałem do pracy. Moj e-mail to adaglazewska90@wp.pl proszę o kontakt.

  22. Witam mam na imię Andżelika mam lat 21 szukam natychmiast pracy czy jest
    Aktualna mój nr tel 015163923512
    E-mail andzelikalitus4@gmail.com