€ 12,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy dociepleniach na budowie Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2018 05:43

Oferujemy możliwość podjęcia zatrudnienia w Stuttgarcie przy dociepleniach. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla osób z doświadczeniem. Zakwaterowanie bezpłatnie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany przy dociepleniach

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionych będzie montowanie dociepleń metodą WDVS
  • pracownik będzie również odpowiedzialny za zacieranie tynku

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • własne auto oraz czynne prawo jazdy kat.B
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego – koniecznie znajomość słownictwa branżowego

Zapewniamy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu na czas trwania umowy
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie – wysokość uzgadniana będzie na podstawie doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

577-511-922 lub 730-850-914

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-budowie-przy-dociepleniach-od-zaraz-stuttgart-2018/

ID ogłoszenia: 8755ac7d1b512eba