€ 1700 euro brutto/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu biżuterii bez języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 28 czerwca 2016 00:23

Poszukujemy pracowników do pakowania biżuterii w Kolonii od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisko pakowacza. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie zamówień składanych za pośrednictwem strony internetowej
  • przygotowywanie produktów do wysłania – pakowanie ich wraz z certyfikatami autentyczności oraz dołączanie ściereczek do czyszczenia
  • niekiedy obowiązkiem będzie grawerowanie oraz oczyszczanie produktów

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana umiejętność grawerowania
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dokładność, zorganizowanie, samodzielność
  • brak problemów z kontrolami rzeczy osobistych czy szafki pracowniczej

Oferujemy:

  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego w postaci bonów lub paczek na urodziny czy święta
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania
  • możliwość korzystania ze zniżek pracowniczych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o kontakt mailowy na adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie biżuterii, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-bizuterii-kolonia/

ID ogłoszenia: 729577162fa57ec6

3 Odpowiedzi na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu biżuterii bez języka Kolonia”

  1. Witam . Jestem zainteresowana oferta . Prace moge podjac od zaraz wraz z synem . Moj nr telefonu 691 184 029

  2. Witam serdecznie
    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy
    Chętnie podejmę się pracy od zaraz. Bez nałogów
    Angelika 727 010 220

  3. Witam,
    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy.
    Prosiłabym o informacje o miejscu i godzinach pracy?
    Barbara 015737238311