€ 10,50 euro brutto/h + premia

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 05:19

Opcja podjęcia tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz przy pakowaniu perfum w centrum dystrybucyjnym. Oferta z Hannoveru dla Polaków bez znajomości języka z zapewnionym tanim zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz perfum
Miejscowość: Hannover, Niemcy
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Czas trwania umowy: od grudnia do połowy stycznia 2017
Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy plus premie wydajnościowe
Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • praca na magazynie centrum dystrybucyjnego z artykułami drogeryjnymi przy pakowaniu i przepakowywaniu perfum
  • pracownik będzie odpowiedzialny za naklejanie nowych etykiet lub kodów i montaż zabezpieczeń antykradzieżowych
  • obowiązkiem może być foliowanie opakowań

Wymagania:

  • dyspozycyjność w podanym powyżej terminie
  • uczciwość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zwinność, samodzielność, komunikatywność
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • tanie zakwaterowanie w cenie 200 euro za cały pobyt, opłata ta, zostanie odliczona bezpośrednio z wynagrodzenia
  • zatrudnienie tymczasowe w Niemczech
  • opiekę polskojęzycznego managera
  • pracę bez znajomości języka niemieckiego
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „pakowanieperfum/12/2016″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 41858363fe229470

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Hannover”

  1. sylwester banaszek na 24 listopada 2016 @ 17:55

    Obecnie znajduje się na terenie hannover jestem zainteresowany pracą muj numer kontaktowy to tel: 0048724143323

  2. sylwester banaszek na 27 listopada 2016 @ 14:44

    Tel: 4915226368144

  3. Witam. Prosze o kontakt 729586501 lub meil jacek8@vp.pl