€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2020 05:07

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w zakładzie z Berlina przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie praca manualna przy linii produkcyjnej, polegająca na pakowaniu produktów spożywczych – słodyczy
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego, głównie proste prace na magazynie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy na 3 zmiany
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • opcja skorzystania z płatnego miejsca zamieszkania zorganizowanego na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony – bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • system trójzmianowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pakowacz-slodyczy-okolice-berlina-berlin,oferta,7411980

ID ogłoszenia: 6295e6e760608e87

6 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy bez języka Berlin”

  1. Witam jestem zainteresowana z kolezanka
    Prosze o tel. 512 644 610
    Pozdrawiam

  2. Ewa Ogrodnik na 22 marca 2020 @ 20:27

    Dzień dobry,
    Jestem gotowa podjąć prace
    Proszę o kontakt
    530744950.

  3. Witam, dwie panie zainteresowane od 1.04. Posiadamy auto. Proszę o kontakt 667 573 261

  4. Anetakacprzak1980 na 24 marca 2020 @ 06:46

    Witam czy można prosić o adres email standardowy,nie można dodawać pliku .

  5. proszę o kontakt,
    530550105

  6. Witam jestem gotów podjąć pracę
    Mój tel +48 505973296