€ 12,00/h + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy bez języka w Lipsku 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2019 06:02

Z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz tymczasowa praca w Niemczech przy pakowaniu promocyjnych zestawów słodyczy. Zatrudnienie w Lipsku bez znajomości języka dla pakowaczy do Świąt Wielkanocnych.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Liczba wakatów: 3

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do 19-go kwietnia 2019

Wynagrodzenie: 12,00 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy kompletowaniu i pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne (wielkanocne)
  • pracownik będzie zajmował się ważeniem, pakowaniem, odmierzaniem, kontrolą jakości itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zwinność, szybkość, energiczność
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności manualne
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe od zaraz do 19 kwietnia 2019 włącznie
  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego koordynatora
  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach – zapewnione są 2 osobowe pokoje hotelu robotniczego o podwyższonym standardzie
  • stałe wsparcie
  • przejazd pomiędzy zakładem pracy a zakwaterowaniem zapewniony bezpłatnie
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym ps/l/01/19 prosimy wysyłać na podany poniżej adres email:

arbeitbeiuns@fastmail.de

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

źródło: praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 3865c36c576e6357

19 komentarzy na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy pakowaniu słodyczy bez języka w Lipsku 2019”

  1. Proszę o kontakt telefoniczny 782863869.2 mężczyzn i jedna kobieta z własnym samochodem.

  2. Krystian005 na 10 stycznia 2019 @ 11:03

    +48 725360511 pracę możemy podjąć od zaraz. Posiadamy własny samochód.

  3. Witam Państwa serdecznie 🙂

    jestem bardzo zainteresowany wyjazdem od zaraz , młodyt chłopak 25lat.
    prosze o kontakt 798 174 501
    pozdrawiam Michał

  4. Piotrek23031995 na 10 stycznia 2019 @ 13:37

    Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani państwa ofertą. Prosimy o kontakt 669 073 484 . Lub e-mail piotr_januszewski@interia.pl .

  5. Martyna Lewandowska na 11 stycznia 2019 @ 08:51

    Witam, jestem zainteresowana. Proszę o kontakt +32465475735

  6. SEBASTIAN 90 na 11 stycznia 2019 @ 22:04

    witam Ja i dziewczyna jesteśmy zainteresowani prosimy o kontakt +48 728 990 981 lub gumaseba@interia.pl

  7. dagmarka01012 na 14 stycznia 2019 @ 11:01

    Witam, razem z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy (aktualnie jesteśmy nie całe 50km od Lipska), prace możemy podjąć już DIZS!

    Kontakt: 669617352 / 691534010

  8. krzysztof drabik na 14 stycznia 2019 @ 13:46

    witam
    jestesmy zainteresowani oferta mozemy wyjezdzac w piatek lub sobote
    na dluzej
    tel.575732904

  9. Witam wraz z chlopakiem jestesmy zainteresowani prosimy o kontakt +31649259801 pozdrawiam i dziekuje

  10. Nathaleczka na 15 stycznia 2019 @ 12:46

    Jestem zainteresowana!

  11. Jestem zainteresowany mogę podjąć pracę od zaraz
    790800239
    apriliasr99@interia.pl

  12. Jestem zainteresowany z moją kobieta na podjęcie pracy od zaraz 736022317

  13. Witam. Zainteresowana uwielbiam slodkosci szybko sie wszystkiego naucze .prosze o tel. 731188138

  14. prosze o kontakt

  15. Witam mam doświadczenie znam tępo pracy przyjechał bym z kumplem 537440717

  16. Kasiula1111 na 29 stycznia 2019 @ 13:19

    Witam ja z koleżanką jesteśmy zainteresowane. Proszę o kontakt czekoladka0980701@gmail.com

  17. Violka2012 na 30 stycznia 2019 @ 20:02

    Witam, wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą. Proszę o kontakt tel: 794664760

  18. zuczek.13 na 6 lutego 2019 @ 16:38

    Witam wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani państwa ofertą , posiadamy własny samochód ,proszę o kontakt tel. 533413869 lub zuczek.13@wp.pl

  19. GOSIA1982 na 8 lutego 2019 @ 19:21

    Witam cztery osoby są zainteresowane ofertą pracy.Jestesmy dostępni od zaraz i pilnie szukamy pracy,bardzo prosimy o kontakt nr tel+48886390306 +48788177918 Pozdrawiam