€ 1400€ netto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów bez języka, Wyspa Sylt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sylt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Sezonowa lub stala
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2023 00:32

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów na Wyspie Sylt. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka niemieckiego na stanowisku sprzątaczki / sprzątacza.

Miejsce: Wyspa Sylt

Start: od zaraz

Zarobki: 1400 € netto + zakwaterowanie

Zadania:

Sprzątanie apartamentów na wynajem.

Oferujemy prace przy sprzataniu apartamentow od zaraz na Wyspie Sylt zarobki 1400€ netto plus pokoj

Kontakt:

jn@emmitex.de

ID ogłoszenia: 589643854133a336

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Emitex
  • Zarejestrowany od: 1 marca 2022

Inne przedmioty dodane przez Emitex

Ostatnie przedmioty dodane przez Emitex »