€ od 10,25 do 12,75 euro/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 19 stycznia 2015 00:22

Firma z Dortmundu prowadzi nabór pracowników na stanowisko sprzątacz, sprzątaczka. Niemcy praca fizyczna przy sprzątaniu z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.

Stanowisko: Pracownik sprzątający

Miejsce pracy: różne lokalizacje do wyboru tak jak – Bonn, Bremen, Dortmund, Stuttgart

Wynagrodzenie: od 10,25 do 12,75 euro/h

Obowiązki:

  • Praca na zlecenia przy sprzątaniu domów i mieszkań u klientów.
  • Wykonywanie zadań zgodnie z poleceniem.
  • Pracownicy nie wykonują żadnych specjalistycznych prac – jest to zwyczajne sprzątanie codzienne lub po uroczystościach.
  • Do zadań należeć będzie między innymi: wycieranie kurzy, mycie podłóg, sprzątanie w szafkach, mycie porcelany, odkurzanie, ścielenie łóżek, sprzątanie kuchni lub łazienek, itp.

Oczekiwania:

  • dokładność, szybkie tempo
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego
  • schludność
  • dobre zorganizowanie
  • posiadanie własnej Gewerbe lub brak przeciwwskazań do założenia i prowadzenia działalności

Oferujemy:

  • stałe zlecenia
  • pracę na dłużej
  • pomoc z formalnościami

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu mailowego: zanetamaslowska@gmail.com
lub telefonicznie: 49 (0) 30 / 319880865

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-236hf1/

ID ogłoszenia: 21054bbf6b31627b