€ 15/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 września 2019 05:03
  • Wygasa: 9 godzin, 35 minut

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 15 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu mieszkań i domów
  • konieczne są osoby mobilne mogące przejeżdżać autem drogę pomiędzy klientami
  • zadania są typowe do stanowiska – wykonywanie typowych zadań jak: mycie okien, sprzątanie toalet, mycie brodzików, luster, wycieranie blatów, odkurzanie podłóg itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • sumienność, dokładność, solidność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • przeszkolenie pracownicze i pełne wsparcie na miejscu
  • zapewnione wszelkie sprzęty, materiały i wysokiej jakości chemia gospodarcza
  • pracę od zaraz
  • opcja pracy również w soboty i niedziele
  • stałe godziny
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesłania zgłoszenia mailowo z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 6705d827e687a22e

2 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań Köln”

  1. Witam ! 2 mężczyzn chętnych do pracy od zaraz

    Email- lukaszenko304pl@op.pl

  2. Witam. 2 chętne osoby do pracy
    538497607

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.