€ 9,50 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina bez języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 17 grudnia 2015 01:30

Aktualne zatrudnienie w Stuttgarcie dla Polaków przy sprzątaniu kina. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego do marca 2016.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Termin: pilny – praca w Niemczech od zaraz

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona zajmuje się sprzątaniem części ogólnodostępnych, tak jak części restauracyjnych, korytarzy, toalet oraz porządkowaniem sal kinowych po każdym seansie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz przez okres świąt aż do marca 2016
  • dokładność
  • przykładanie się do zadań
  • wysoka kultura osobista
  • dynamiczne tempo pracy, zwinność
  • brak problemów zdrowotnych
  • brak nałogów
  • dbanie o własną higienę

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu – pomoc również przy zorganizowaniu płatnej kwatery
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w dopełnieniu spraw formalnych
  • zorganizowane niezbędne materiały, sprzęt oraz detergenty do sprzątania
  • szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia w formie wiadomości e-mail prosimy przesyłać mailowo na adres:
ganztagsberuf2016@eclipso.de z dopiskiem – sprzataniekina/12/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/stuttgart-oferta-pracy-niemcy-od-zaraz-bez-jezyka-od-zaraz-sprzatanie-sal-kinowych/

ID ogłoszenia: 1805670bb362f35b