€ 10 euro brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina w Bremen z podstawowym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 02:11

Aktualna propozycja pracy w Niemczech przy sprzątaniu Kina w Bremen. Zatrudnienie od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania na miejscu.

&Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Miejsce pracy: Bremen

Zarobki: do ustalenia

Termin: zatrudnienie od zaraz, długość umowy do ustalenia

Obowiązki:

  • Zadania będą polegały głównie na sprzątaniu sal kinowych po skończonych seansach oraz pomieszczeń ogólnodostępnych takich jak lobby i toalety.
  • Pracę wykonuje się za pomocą odkurzacza lub szczotki ze zmiotką.
  • Sale filmowe sprząta się po każdym filmie. Pracownicy odkurzają popcorn i wyrzucają śmieci pozostałe po klientach.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od podjęcia pracy od zaraz
  • szybkie tempo wykonywanych zadań
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • przejrzysty system wynagrodzeń
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora w godzinach pracy
  • możliwe nadgodziny do wyrobienia
  • pomoc przy dopełnieniu wszystkich niezbędnych do pracy formalności

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzataniekina/01/16

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 144569c3540747be

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu kina w Bremen z podstawowym językiem”

  1. grzegorz44 na 18 stycznia 2016 @ 23:33

    witam jestem zainteresowany ofertą mój tel 781974068