€ 14,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu muzeum w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2018 02:57

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie w Lipsku od zaraz przy sprzątaniu muzeum oraz budynku użyteczności publicznej.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy całkowitym sprzątaniu muzeum oraz budynku urzędu miasta
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek – wynoszenie śmieci, mycie podłóg, odkurzanie, sprzątanie toalet
  • do zadań należeć będzie także wycieranie z kurzu eksponatów

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • brak nałogów
  • samodzielność, pełne zaangażowanie
  • dokładność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie – do 10 dnia każdego miesiące
  • płatne zamieszkanie
  • w pełni samodzielne stanowisko
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych
  • wszelkie sprzęty oraz chemię do sprzątania
  • pracę na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia! Zatrudnienie do podjęcia od zaraz – najpóźniej od września 2018!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Sprzątanie muzeum, Lipsk – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 6455b705be99f296

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.