€ 14/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 04:26

Poszukiwane osoby z podstawową znajomością języka do sprzątania domów i mieszkań u klientów prywatnych. Niemcy praca do podjęcia od zaraz w Hanowerze z zapewnionym odpłatnie zamieszkaniem.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 14 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie w domach i mieszkaniach klientów – odkurzanie, mycie łazienek oraz kuchni, wycieranie stolików, ścielenie łóżek itp.

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • dokument zaświadczający o niekaralności
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność do pracy w grupie
  • sumienność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • auto służbowe
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • rzetelne wdrożenie w zadania
  • opcja udziału w tanim kursie językowym zapewnionym przez pracodawcę
  • wysokie zarobki za pracę w weekendy

Aplikacja:

Prosimy o wysłanie wiadomości e-mail wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątacz – sprzątaczka Hanower, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-od-zaraz-w-hanowerze/

ID ogłoszenia: 7155a284dbb95fa3

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.