€ 14,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech sprzątanie muzeum z podstawowym językiem Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 2 stycznia 2018 04:19

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu muzeum na terenie Lipska. Ogłoszenie aktualne od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz – sprzątaczka

Stawka godzinowa: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Liczba wakatów: 1

Obowiązki:

  • sprzątanie całej powierzchni galerii – muzeum w Lipsku oraz budynku urzędu
  • zadania w zależności od pory roku – w zimie więcej dbania o posadzki, odkurzania
  • do zadań należeć będzie wycieranie kurzu, mycie powierzchni płaskich, sprzątanie toalet, gabinetów, recepcji

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • miła aparycja
  • świetna organizacja czasu pracy
  • samodzielność
  • dbanie o powierzone materiały oraz sprzęty
  • umiejętność planowania pracy, zdolność do logicznego myślenia
  • dobra sprawność fizyczna
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania w Lipsku
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące
  • wynagrodzenie wypłacane do 10 następnego miesiąca
  • nie ma możliwości pracy w godzinach nadliczbowych
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Sprzątanie galerii sztuki/muzeum, Lipsk – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 7475a48a104ef324