€ 12€+40€

Od zaraz dam pracę w Niemczech sprzątanie – silosy przemysłowe, Willroth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Willroth
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 stycznia 2022 01:23

Agencja personalna od zaraz poszukuje zdecydowanych kandydatów do pracy w Niemczech przy czyszczeniu, sprzątaniu silosów przemysłowych w rejonie Willroth.

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE
Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich!

Poszukujemy kandydatów na stanowisko :

PRACOWNIK SPRZATAJACY – SILOSY PRZEMYSLOWE

Miejsce pracy: Niemcy –56594 Willroth
Nr ref: SILOS/DE/2022

Zakres obowiązków:
– czyszczenie silosów i pojemników, jak również części maszyn, taśmy transportowej, podajników, itd.
– praca w przemyśle spożywczym
– praca wykonywana jest również na wysokościach (po uprzednim przeszkoleniu)
– stawka: 12 E brutto/H + 40 E diety za dzień roboczy

Wymagania:
-doświadczenie zawodowe mile widziane
-umiejętność pracy na wysokościach
-umiejętność pracy w zespole
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2/B1)
-prawo jazdy oraz samochód na wyjazd

Oferujemy:
-umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec
-do atrakcyjnej stawki godzinowej dodajemy diety dzienne netto
-mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7
-zakwaterowanie
-dodatek urlopowy i świąteczny
-możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25%
-odzież roboczą
-płatny urlop od 25 dni w roku

Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

profil@lupa-personal.de dodając w temacie numer referencyjny: SILOS/DE/2022

ID ogłoszenia: 30261dd8a0b67020