€ 13,95 euro brutto/h plus dieta

Od zaraz dam pracę w Niemczech w budownictwie murarz z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lipca 2014 02:05

Pilnie zatrudnimy pracowników budowlanych na stanowisku murarz. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz. Możliwość zatrudnienia dla par. Oferta z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Murarz

Termin: praca od 28.07

Lokalizacja: Niemcy

Wynagrodzenie: 13,95 euro brutto/h plus dieta

Możliwość również pracy dla par- jednak nie jest to konieczne

Obowiązki:

  • Wszelkie prace murarskie na budowie.
  • Do zadań należeć będzie stawianie ścian, fundamentów, przygotowanie mieszkanek

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym- pracownik musi potrafić swobodnie dogadać się z pracodawcą i klientami
  • możliwość przyjechania swoim samochodem do Niemiec – wystarczy jedno auto na dwie osoby
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość

Oferta:

  • bardzo dobre zarobki, stawka podstawowa plus dieta w wysokości 15,34 euro dziennie
  • możliwość podjęcia legalnej pracy w Niemczech
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych
  • każdy pracownik może również liczyć na pomoc telefoniczną polskiego konsultanta

Aplikacja:
Chętni, spełniający powyższe warunki proszeni są o przesłanie CV w języku niemieckim na adres:
biuro@polwork.pl z dopiskiem: “Murarz”

źródło: http://www.praca4u.net/murarz-na-budowe-od-28072014-13-95h-plus-dieta-id233197.html

ID ogłoszenia: 53653ce63b49e90d