€ do uzgodnienia

Od zaraz dam pracę w Niemczech w budownictwie przy dociepleniach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 5 listopada 2018 04:36
  • Wygasa: 22 dni, 7 godzin

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Kolonii na budowie. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy dociepleniach dla budowlańców z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Pracownik budowlany do dociepleń

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wykonywanie dociepleń budynków

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B i gotowość przyjechania swoim samochodem
  • konieczność posiadania świadectwa ukończenia szkoły albo szkoleń kierunkowych
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, sumienność, pracowitość
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość pobierania co tydzień zaliczek
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • pracodawca zapewnia na miejscu zakwaterowanie
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • office@eastgaterecruitment.com z dopiskiem w nagłówku: “Dociepleniowiec Niemcy”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-przy-dociepleniach-kolonia-2018/

ID ogłoszenia: 1085bdf462389dd3

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.