€ 4500-9000 PLN/mc

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy kwiatach ogrodnictwo 2020 Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 września 2020 02:30

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech w ogrodnictwie przy kwiatach. Zatrudnienie w Kempen z bezpłatnym zakwaterowaniem bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie przy kwiatach

Miejsce: Kempen (okolice miasta, przy granicy z Holandią w Venlo)

Pensja: od 4500 do 9000 PLN miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sezonowa praca w Niemczech przy kwiatach
  • obowiązkiem pracownika będzie sadzenie cebulek, przesadzanie kwiatów, przygotowywanie kompozycji, pakowanie, sortowani, przewóz
  • praca przy daliach, storczykach, różach, pelargoniach, chryzantemach, wrzosach

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka i doświadczenie – jednak nie jest to konieczne

Zapewniamy:

  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pełni wyposażonych domkach
  • bezpłatne przejazdy z kwatery do pracy
  • pracę w miłej atmosferze
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • system jednozmianowy i dogodne godziny pracy
  • przejrzyste i legalne warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobre zarobki
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu

Uwaga! Nie jest to oferta pracy dla par czy małżeństw!

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt telefoniczny, pod numerami:

  • (+ 48 95 757 97 57) lub (+ 48 95 757 09 90 )

źródło: www.olx.pl/oferta/niemcy-kwiaty-od-zaraz-przy-granicy-z-holandia-CID4-IDErUWA.html

ID ogłoszenia: 3735f7052a1c9241