€ 1600 netto+zakwaterowanie

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka przy zbiorach szparagów Köln 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 marca 2022 02:21

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach szparagów 2022. Zatrudnienie w Kolonii z bezpłatnym zakwaterowaniem również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów szparagów

Termin: od kwietnia 2022

Miejsce zatrudnienia: okolice Kolonii, Niemcy

Pensja: 10,50 euro brutto co w przeliczaniu daje około 1600 euro – 7600 PLN na rękę miesięcznie

Umowa: na 3 miesiące

Obowiązki:

  • praca na polu przy wycinaniu szparagów i na hali przy ich sortowaniu

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres 3 miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w tygodniówkach
  • przynajmniej 48 godzin pracy tygodniowo
  • jeden dzień wolny w tygodniu
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 782 745 508

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-szparagow-niemcy-od-poczatku-kwietnia-CID4-IDOqi0b.html

ID ogłoszenia: 9366242c2f80da3e