€ 1632 euro netto/mc

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech pomocnik ogrodnika Ilshofen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ilshofen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Opublikowany: 16 listopada 2015 02:45

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech jako pomocnik ogrodnika. Oferta z Ilshofen w okolicach Stuttgartu do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik ogrodnika

Lokalizacja: Ilshofen – okolice Stuttgartu

Wynagrodzenie: 1632 euro netto na miesiąc – czyli 8,50 euro na godzinę

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik przydzielony będzie do pracy polegającej na cięciu za pomocą sieczkarni
  • konieczne będzie dbanie o porządek na miejscu pracy
  • zadania muszą być wykonywane zgodnie z zasadami BHP

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • posiadanie prawa jazdy na ciężarówkę
  • praktyczna umiejętność posługiwania się sieczkarnią
  • pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy zlecenie
  • praca na okres jednego miesiące
  • zapewnione bezpłatne zamieszkanie
  • praca wykonywana będzie 6 dni/7 po 8 godzin dziennie, miesięcznie wychodzi ok. 190

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV w języku niemieckim na adres:
centrumkonik24.rekrutacja@gmail.com

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 570 717 782
Prosimy dzwonić w godzinach 8 do 18

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-ogrodnika-wysokie-zarobki-niemcy-id326976.html

ID ogłoszenia: 62056492ef10aff2