€ do uzgodnienia

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów dla mężczyzn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2016 02:26

Pilnie poszukujemy pracowników do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze szparagów od zaraz. Zatrudnienie w Bremen dla mężczyzn bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru szparagów

Lokalizacja: okolice Bremen

Zarobki: praca na akord

Liczba wakatów: 2

Termin: od zaraz do końca czerwca tego roku

Obowiązki:

  • praca na polu, polegająca na zbiorze i oczyszczeniu szparagów a następnie ułożeniu w skrzynkach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz, wyjazd w przeciągu kilku dni
  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy przy zbiorze szparagów

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od zaraz
  • bezpłatne zakwaterowanie na miejscu
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Adres kontaktowy: praca@pol-web.de

źródło: http://www.praca4u.net/pilne-dwoch-mezczyzn-do-pracy-przy-zbiorze-szparagow-id363175.html

ID ogłoszenia: 1925738c3465ebd1