€ od 10000 PLN netto

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach truskawek bez języka 2021 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2021 02:42

Ogłoszenie aktualnej od zaraz, sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Rövershagen 2021 bez znajomości języka. Zakwaterowanie odpłatne zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru truskawek

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Karls Erdbeer-Hof, Rövershagen, Niemcy

Dokładna lokalizacja: 18182 Rovershagen Purkshof 2

Zarobki: pielenie płatne jest 9,60 euro netto na godzinę, zbiory na stawce akordowej

Obowiązki:

  • fizyczna praca przy zbiorach truskawek

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • dobra sprawność fizyczna
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne stanowisko pracy
  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie, śniadanie oraz obiad w cenie 10 euro dziennie
  • bonus za każdy dzień pracy przy zbiorze w wysokości 15 euro do zarobku
  • dostępne za darmo na miejscu: opcja wypożyczenia porządnej odzieży przeciwdeszczowej, usługa prania, dostęp do wifi, aplikacja na telefon do śledzenia postępów pracy

Więcej informacji można uzyskać na stronie: karls.jobs

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesyłać poprzez źródło.

Dzwonić można od 10 do 14 pod numerem: +48 606 287 948

Aplikacja, pani Jadwiga Wiśniewska – 943 662 712

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-zbior-truskawek-2021-bezpiecznie-i-wysokie-zarobki-CID4-IDH7eVs.html

ID ogłoszenia: 72560c5d47328b6c