€ 2900-3600/mc brutto

Od zaraz dla kierowcy kat.B praca w Niemczech przy przewozie osób VIP Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2022 01:14

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Monachium dla kierowcy kat.B z podstawowym językiem przy przewozie osób – VIP-ów. Ogłoszenie pracy w Niemczech z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Pensja: od 2900 do 3600 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla kierowcy kat. B – przy przewozie klientów autami klasy premium – BMW-7, Audi A-8,  Mercedesem S-klasy
  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem podróży służbowych, eventów medialnych, imprez itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista, schludność
  • konieczność chodzenia w formalnych stroju
  • pracowitość, profesjonalizm
  • brak uzależnień
  • czynne prawo jazdy kat. b
  • minimum 21 lat

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na okres próbny, w oparciu o 3 miesięczną umowę na warunkach niemieckich
  • uniform służbowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie
  • pracodawca zapewnia dodatek na pokrycie kosztów zakupu butów eleganckich

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Kierowca kat. B, przewóz VIP Monachium – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 53639082e5a817d