€ 13-14,50/h brutto

Od zaraz dla par dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie odzieżowym Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2020 01:22

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par na magazynie odzieżowym przy zbieraniu zamówień. Od zaraz zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka i doświadczenia na stanowisku komisjonera.

Stanowisko: Pomocnik magazyniera

Rozpoczęcie zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: stawka będzie ustalana indywidualnie od 13 do 14 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Umowa: na pół roku

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w roli pomocnika magazyniera
  • wsparcie codziennych prac, jak np.: obsługiwanie zamówień indywidualnych oraz hurtowych, pakowanie towarów, montaż lub zdejmowanie zabezpieczeń, wprowadzanie danych do systemu, obsługa wózka paletowego, dbanie o porządek itp.

Wymagania:

  • dobra sprawność fizyczna
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie, solidność, odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 6 miesięcy w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • bardzo dobre zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie od zaraz
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • płatne zamieszkanie, koszt to w zależności od opcji – 2 osobowy – 250 €/os/mc, miejsce w pokoju jednoosobowym dla singli to 350 €/os/mc, dla par – pokój 2 osobowy za 500 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • opieka koordynatora Polaka

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Magazyn odzieżowy Hamburg 10/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę! Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 9815f6746d95b5e1

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.