€ 12,25/h +zakwaterowanie

Od zaraz dla par Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu lodów 2022 Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2021 01:10

Zatrudnienie od zaraz w fabryce mrożonek z Drezna dla par bez znajomości języka. Niemcy praca tymczasowa 2022 przy pakowaniu lodów. Zakwaterowanie bezpłatne zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Pensja: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na pół roku

Termin: od zaraz do końca maja 2022

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Zakres zadań:

  • zatrudnienie przy nieskomplikowanych manualnych zadaniach na linii produkcyjnej w fabryce lodów i deserów lodowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek na stanowisku pracy, wykonywanie zadań manualnych – pakowanie, etykietowanie, obsługa urządzeń, kontrola jakości

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podęcia pracy w Niemczech
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • odpowiedzialność
  • gotowość do pracy w warunkach chłodniczych

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej na okres połowy roku
  • dla najlepszych osób opcja przedłużenia zatrudnienia – niewiele wakatów
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia na miejscu we wszelkich sprawach – konieczne wcześniejsze umówienie się
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • darmowy dostęp do Internetu w miejscu zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do aplikowania mailowo, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie lodów Drezno 2022, imię i nazwisko”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-niemcy-praca-dla-par-bez-jezyka-przy-pakowaniu-lodow-2022-w-dreznie/

ID ogłoszenia: 28361b0ebffc8b55