€ 12/h + zakwaterowanie

Od zaraz do pracy w Niemczech bez języka na magazynie zabawek Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 marca 2019 05:19

Od zaraz oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami i akcesoriami dla dzieci. Ogłoszenie z Poczdamu bez znajomości języka dla magazynierów przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w Niemczech na magazynie z zabawkami oraz artykułami dla dzieci
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się kompletowaniem produktów zgodnie z zamówieniem za pomocą wózka paletowego oraz skanera ręcznego
  • prace porządkowe, pilnowanie dokumentów
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze oraz paczkę z uniformem i butami
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • dodatek za pracę na nadgodziny w wysokości +25%
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją przedłużenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca hurtownia zabawek | Poczdam 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 3715c8e45eacbc3f

1 odpowiedź na “Od zaraz do pracy w Niemczech bez języka na magazynie zabawek Poczdam”

  1. PatrycjaN na 19 marca 2019 @ 08:19

    Jesteśmy zainteresowane w 4 osoby z własnym samochodem, proszę o kontakt!
    794524337