€ 8,50 euro brutto /h

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka rozładunek na magazynie Görlitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Görlitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 lutego 2015 01:18

Poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w Niemczech na magazynie sklepu wysyłkowego w  Görlitz. Oferta od zaraz bez znajomości języka przy rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Görlitz, Niemcy

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Pracownik będzie przydzielony do wykonywania zadań fizycznych polegających na obsłudze dostaw, czyli rozładunku i załadunku towarów.
  • Zadania wykonywane będą na magazynie wysyłkowych w Görlitz.
  • Niezbędnym etapem pracy będzie kontrola dostaw i przeliczanie towaru oraz prowadzenie ewidencji.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz
  • własny samochód oraz zamieszkanie w okolicach Zgorzelca – pracodawca nie zapewnia zamieszkania
  • dynamiczne tempo pracy
  • brak problemów zdrowotnych
  • dobra kondycja fizyczna
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na magazynie
  • dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie bardzo blisko granicy z Polską
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia i podpisania stałej umowy
  • oferta pracy bez pośredników

Aplikacja:

Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości na adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: nr. ref.: PF/03/15

źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-gorlitz-od-zaraz-bez-jezyka-rozladunek-towaru-na-magazynie/

ID ogłoszenia: 66254e4748c59259

4 Odpowiedzi na “Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez języka rozładunek na magazynie Görlitz”

  1. Norbert123 na 19 lutego 2015 @ 06:37

    Witam, mam na imię Norbert i wraz z 3 kolegami jesteśmy gotowi podjąć pracę od zaraz. Mieszkamy blisko Zgorzelca, mamy własne auto. Jesteśmy sprawni fizycznie, nie boimy się pracy i wywiązujemy się ze swoich zadań. Znamy komunikatywnie język niemiecki oraz w dobrym stopniu angielski. Proszę o kontakt 796 357 119. Dziękuje i pozdrawiam.

  2. Maciej094 na 20 lutego 2015 @ 18:39

    Witam jestem zainteresowany ogloszeniem prosze o kontakt telefoniczny badz mailowy nr. 15216620185 mail Maciej.piechocki@vp.pl Z gory dziekuje.
    Pozdrawiam

  3. Witam jestem bardzo zainteresowany ogłoszeniem , prosze o kontakt telefoniczny 795006049.

  4. Witam jestem zainteresowany ogloszeniem prosze o kontakt pod numerem telefonu 667 132454 Serdecznie pozdrawiam