€ 8,60 euro brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka rozdawanie ulotek Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 03:27

Aktualna oferta fizycznej pracy w Niemczech przy rozdawaniu ulotek na głównych ulicach Berlina. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Wynagrodzenie: 8,60 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • rozdawanie pakietów reklamowych
  • czasem praca wykonywana będzie w specjalnym stroju

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie statusu ucznia lub studenta
  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy na świeżym powietrzu
  • miła aparycja
  • pozytywne nastawienie
  • uśmiech

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz na podstawie niemieckiej umowy czasowej
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego ani specjalnych zdolności
  • telefon służbowy – do korzystania wyłącznie w celach służbowych
  • bezpłatne zakwaterowanie na czas trwania umowy

Aplikacja:
Jak aplikować?
Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Niemcy praca fizyczna przy rozdawaniu ulotek, Berlin”

Nasz email:
polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 30856c487b93221c

2 Odpowiedzi na “Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka rozdawanie ulotek Berlin”

  1. witam wraz z kolega jesteśmy zainteresowani pracą , Kontakt +49 157 575 794 07

  2. Ahlhorn74 na 25 lutego 2016 @ 14:27

    Moj numer tel. 0151 63955221 jestem bardzo zainteresowany ta praca nawet od zaraz