€ 12,84/h +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par w sklepie bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2019 05:10

Zatrudnienie w sklepie z Köln bez znajomości języka przy wykładaniu towarów. Od zaraz ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla par z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 10

Opis stanowiska pracy:

  • praca w sklepie wielkopowierzchniowym przy zatowarowaniu i przeprowadzaniu cyklicznych inwentaryzacji
  • obowiązkiem będzie kontrola dat ważności, porządkowanie półek, wykładanie nowych artykułów itp.

Oczekiwania:

  • dobre zdrowie
  • wysoka kondycja fizyczna
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B oraz samochód będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie wynagrodzenie

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fiz/a5/04/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 2625ca0ecfa246ff

6 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca Niemcy dla par w sklepie bez znajomości języka Köln”

  1. Witam…wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą 692012473

  2. Wraz z wybranką jesteśmy zainteresowani. Adres e-mail kontaktowy : patryknowotnik@gmail.com

  3. Młoda para, gotowa do pracy od zaraz. Mamy własny samochód.
    Bardzo proszę o kontakt +48 506129425

  4. dunajski90 na 5 kwietnia 2019 @ 18:47

    Zainteresowany wraz z partnerka. Bez auta.
    515 550 425

  5. Witam jestem zainteresowany ofertą posiadam 15 letnie doświadczenie w tym 2 letnie w Holandii gdzie były do zrobienia normy. Wysłałem cv do państwa i czekam na wiadomość mój nr.tel +48517899170 Pozdrawiam Jarek L

  6. Dawid Wòjcik na 26 kwietnia 2019 @ 09:49

    Dzień dobry,
    Wraz z Żoną byli byśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jesteśmy młodzi, energiczni potrafimy pracować zarówno w grupie jak i w pojedynkę. Nie mamy nałogów, uprawiamy sporty. Jesteśmy dyspozycyjni od początku maja. Proszę o kontakt z nami pod numerem telefonu 794666211
    Pozdrawiam Dawid Wójcik