€ 9,50 brutto/h + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy jako żywa maskotka bez języka Dortmund 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 października 2017 04:56

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech jako żywa maskotka w centrum handlowy. Od zaraz zatrudnienie tymczasowe 2017 w Dortmundzie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Żywa maskotka – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 4

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • przechadzanie się po centrum handlowym w stroju żywej maskotki i rozdawanie ulotek, gratisów
  • pozowanie do zdjęć oraz zabawy z najmłodszymi gośćmi galerii (tworzenie pozytywnych skojarzeń z promowaną firmą)

Oczekiwania:

  • świetna organizacja własnego czasu pracy
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz
  • przynajmniej 165 cm wzrostu (kwestie techniczne)
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zdolność do pracy w dziećmi – mile widziane doświadczenie
  • sumienność, odpowiedzialność, rzetelność

Zapewniamy:

  • gwarantowana duża liczba godzin pracy
  • umowę podpisaną do 22 grudnia 2017
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na cały okres zatrudnienia
  • pracę po 8 godzin dziennie z opcją wyrabiania nadgodzin
  • nadgodziny oraz praca w weekendy są płatne +25%

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy wszystkich o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca fizyczna – maskotka, Dortmund”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-jako-zywa-maskotka-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 22959de74566045d