€ 8 /h brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy w magazynie przy załadunku-rozładunku Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 czerwca 2014 02:47

Magazyn kurierski w Berlinie poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech przy załadunku i rozładunku paczek. Oferta bez języka niemieckiego na okres min. 6 miesięcy. Zakwaterowanie zapewnione przez agencję.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 8 euro brutto za godzinę, zmiana dzienna 7 euro za godzinę

Zadania:
- praca na zmianę nocną przy taśmie polegająca na sortowaniu paczek kurierskich
- obsługa skanera ręcznego do ewidencji przesyłek
- załadunek oraz rozładunek na samochody ciężarowe z wykorzystaniem podajnika

Wymagania:
- mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego
- siła fizyczna, wytrzymałość, dobra kondycja
- gotowość do pracy w godzinach nocnych
- preferowane osoby dysponujące własnym autem
- gotowość do wyjazdu na co najmniej 6 miesięcy

Oferujemy:
- umowę tymczasową na warunkach niemieckich za pośrednictwem agencji pracy
- atrakcyjne warunki finansowe, oraz dodatki za zmiany nocne
- praca w nowoczesnym zakładzie wyposażonym w stołówkę i zaplecze socjalne
- możliwość zatrudnienia bezpośrednio u pracodawcy po zakończeniu kontraktu
- ubranie robocze zapewnione przez pracodawcę
- zakwaterowanie płatne (200 euro miesięcznie) zapewnione przez agencję, koszt będzie odciągany z wypłaty

Praca od zaraz – prosimy o pilne zgłoszenia.

Drodzy kandydaci, jeśli zainteresowała Was nasza oferta prosimy o wysłanie zgłoszenia na podany poniżej adres w nagłówku wiadomości wpisując stanowisko „załadunek-rozładunek Berlin”. Preferujemy CV napisane w języku niemieckim.

Sicheres Arbeiten GmbH
Ludwig-Erhard-Straße 32
20459 Hamburg

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

ID ogłoszenia: 196538ba33d94f9d

8 Odpowiedzi na “Od zaraz fizyczna praca Niemcy w magazynie przy załadunku-rozładunku Berlin”

  1. jestem zaintresowant
    tel 537804187

  2. Witam, jestem zainteresowany Pańską ofertą , pracowałem w Niemczech przy produkcji kilka lat. Proszę o kontakt 697845206

  3. danielos1183 na 9 czerwca 2014 @ 14:15

    Dzień dobry bardzo chętnie podjął bym tą pracę wraz z bratem podstawy takie jak dzień dobry do widzenia znamy tel kon 796081178

  4. Witam jestam zainteresowany ofertą pracy,tel.kontaktowy 515-621-671,brak swego samochodu zanajomość języka słaba

  5. Witam nazywam się Paweł Kodura mam 26 lat i interesuje mnie praca od zaraz na tym stanowisku. Posiadam prawo jazdy kat. B i C. Interesuje mnie praca na stałe . Prosze o kontakt 516-368-914 lub turbo131@wp.pl

  6. grzesiek86 na 13 czerwca 2014 @ 23:41

    witam jestem zainteresowany ofertom pracowałem na podobnym stanowisku w dhl w angli posiadam uprawnienia na wózki widlowe i prawo jazdy kat B własny samochod prosze o kontakt tel 723499131 email grzegorz.dudarewicz@op.pl

  7. Dzień dobry. Na imię mam Piotr, mam 39 lat i jestem bardzo zainteresowany w/w ofertą. Możliwość podjęcia pracy „od zaraz”. Bardzo proszę o odpowiedż możliwie szybką.
    Z góry dziękuję.
    mój nr telefonu: 48 512024005
    adres e-mail :koniu1707@interia.pl