€ do ustalenia

Od zaraz fizyczna praca Niemcy na magazynie z suplementami w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Köln
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 23 marca 2014 22:43

Magazyn z Kolonii poszukuje od zaraz pracowników fizycznych. Niemcy praca przy rozładunku i pakowaniu produktów. Oferta dla Polaków bez doświadczenia i ze znajomością języka niemieckiego. Zatrudnienie na dłuższy okres w pełnym wymiarze godzinowym.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na magazynie. Będzie się zajmował:
– Rozładunkiem i układaniem produktów
– pakowaniem
– przygotowywaniem produktów dla klientów
– obsługą wózka widłowego

Wymagania:
– język niemiecki minimum podstawowa znajomość
– niezbędne kwalifikację pozwalające na prowadzenie wózka widłowego
– umiejętność rozporządzania czasem
– sumienność i dokładność
– wytrzymałość
– osoba zdrowa

Oferujemy:
– 6 miesięczny okres próbny
– umowę o pracę na dłudzy okres
– stabilne zatrudnienie
– dobre wynagrodzenie
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania
– pomoc w pierwszych dniach
– ubezpieczenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV w języku polskim na adres: personal@ironmaxx.de oraz kruk@ironmaxx.de

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21gb5j/

ID ogłoszenia: 508532eb3638adbc

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca Niemcy na magazynie z suplementami w Kolonii”

  1. Witam! mam 24 lata. Jestem zainteresowany oferta pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B,kurs na wózki widłowe oraz doświadczenie w pracy na produkcji (magazyn,logistyka itp). Jest możliwość własnego zakwaterowania? proszę o kontakt na e-mail kucharski.b@gmail.com