€ do uzgodnienia

Od zaraz fizyczna praca Niemcy przy rozładunku załadunku paczek bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 września 2015 03:44

Magazyn firmy kurierskiej zatrudni od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech przy rozładunku, sortowaniu i załadunku paczek.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Praca odbywa się na magazynie logistycznym dużej firmy kurierskiej.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za fizyczne zadania związane z rozładunkiem, załadunkiem i sortowaniem paczek.
  • Konieczne będzie dbanie o porządek i zgłaszanie nieprawidłowości.

Oczekiwania:

  • dbanie o powierzony towar
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja
  • wysoka odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zmotywowanie

Oferujemy:

  • pracę głównie na zmianie nocnej
  • zatrudnienie od zaraz na niemieckiej umowie o pracę
  • umowa zostanie podpisana bez pośrednio z niemieckim pracodawcą
  • bardzo dobre warunki pracy
  • pomoc polskiego opiekuna na miejscu
  • pracodawca pomaga zorganizować odpłatne zakwaterowanie

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z CV na adres:
Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: fizyczna/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-rozladunek-zaladunek-paczek/

ID ogłoszenia: 5925602b30cd9ce9