€ 7,50 brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy wykładanie towaru Berlin nie wymagany język niemiecki

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 listopada 2014 02:18

Supermarket z Berlina zatrudni od zaraz Polaków do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towaru (nie wymagany język niemiecki ani doświadczenie). Zatrudnienie na zmianę nocną.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 7,50 euro brutto/h (po odliczeniu kosztów zakwaterowania)
Liczba stanowisk: 3
Umowa: 2 miesiące z opcją przedłużenia

Zadania:
Praca w supermarkecie na zmianę nocną polegająca na wykładaniu artykułów z magazynu na półki sklepowe, przygotowanie ekspozycji, promocji oraz dbanie o terminy przydatności produktów spożywczych. Praca z wykorzystaniem ręcznego wózka paletowego.

Wymagania:
- gotowość do pracy na zmianę nocną od 22:00 do 6:00
- wysoka motywacja do pracy
- umiejętność pracy zespołowej, bezkonfliktowość
- dobre warunki fizyczne (wytrzymałość, stan zdrowia)
- brak konfliktów z prawem (zaświadczenie o niekaralności)
- język niemiecki oraz doświadczenie sklepowe mile widziane

Oferujemy:
- legalną umowę na warunkach Niemieckich na okres 2 miesięcy (okres próbny)
- stała umowa dla najlepszych pracowników, bezpośrednio u pracodawcy
- zapewnione tanie zakwaterowanie na okres dwóch pierwszych miesięcy (osoba przedłużająca umowę musi znaleźć nowe lokum)
- dobre i uczciwe warunki, miłą atmosferę
- bezpłatne ubezpieczenie od wypadków

Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „supermarket Berlin 11/2014″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 30954694ea0c8065

7 Odpowiedzi na “Od zaraz fizyczna praca Niemcy wykładanie towaru Berlin nie wymagany język niemiecki”

  1. dawiddos@tlen.pl na 17 listopada 2014 @ 21:28

    Witam
    Jesteśmy parą chętną do pracy
    mamy wlasny samochód kontakt -691-071-468

  2. witam jestem zainteresowana podjeciem sie pracy bardzo prosze o kontakt +48797697545

  3. Witam
    Państwa jest nas dwóch i jesteśmy zainteresowani państwa ofertą a za razem gotowi do wyjazdu od zaraz posiadamy własny samochód proszę o kontakt tel.690226480

  4. Witam jest nas trzech jesteśmy zdyscyplinowani bez nałogów posiadamy własny samochód proszę o kontakt tel 518506490

  5. Beata Reszczynska na 19 listopada 2014 @ 11:58

    Jestem zainteresowana ta praca i bardzo proszę o kontakt na maila lub nr telefonu 601750658 Dziękuję

  6. Witam :-) Jestem bardzo zainteresowany ta oferta . mam 31 lat , zdyscyplinowany , bezkafliktowy , posiadam uprawnienia na wozki widlowe , prawo jazdy kat b i wielkie checi do pracy . . . . tel 506 268 000

  7. malgorzatadunaj na 27 listopada 2014 @ 13:04

    Witam.40 lat,kobieta.Doświadczenie w pakowaniu na akord.Słaby niemiecki.Interesuje mnie nawet dłuższa współpraca,ponieważ od kilku m-cy mieszkam na stałe w Edermunde.Dyspozycyjna,brak rodziny.Tel.+49 152 186 017 15.