€ 2400 + dieta + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2019 00:14

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech 2019 przy przeprowadzkach firm oraz klientów indywidualnych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 2400 euro brutto miesięcznie plus dieta za każdy dzień pracujący w wysokości 15 euro netto i darmowe zakwaterowanie

Obowiązki:

  • jest to praca fizyczna przy świadczeniu usług przeprowadzkowych dla firm oraz klientów indywidualnych
  • zadania wykonywane są w zespołach
  • często zdarzają się wyjazdy
  • pracownik odpowiedzialny jest za zabezpieczenie rzeczy, załadunek na auto przewozowe, rozładunek i montaż na miejscu

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • staranność, pracowitość, niezawodność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemieckie warunki
  • ubezpieczenie pracownicze oraz możliwość korzystania z niemieckich świadczeń
  • umowę na 3 miesiące próbne
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu dla pracowników
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora i wsparcie przy wszystkich kwestiach problematycznych

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fp/a/02/19

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 2605c5208ac9c99c

19 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka przy przeprowadzkach Berlin”

  1. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt

  2. Witam jestem zainteresowany Państwa oferta pracy proszę o kontakt 533776011 lub email dariamarcin.89@wp.pl

  3. Kuba453b na 2 lutego 2019 @ 11:00

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt tel. 575399598

  4. filip1986 na 2 lutego 2019 @ 16:39

    jestem zainteresowany, prosze o kontakt hemp33@interia.pl

  5. Mariusz13 na 2 lutego 2019 @ 20:28

    Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt melens0@vp.pl

  6. marci659 na 3 lutego 2019 @ 11:41

    Witam, interesuje mnie ta oferta pracy, prosze o kontakt marci659@wp.pl

  7. Patricog9 na 3 lutego 2019 @ 12:40

    Jakis nr telefonu mozna prosic ?

  8. SzukamWNiemczech na 3 lutego 2019 @ 17:56

    Witam, spełniam wszystkie wymagania. Proszę o kontakt 510418749

  9. tomekp2st na 5 lutego 2019 @ 09:20

    Witam,interesujemnie ta ofertapracyprosze o kontakt patrycjalytkowsk1@wp.pl

  10. Przemo96 na 5 lutego 2019 @ 13:58

    Jestem zainteresowany cv już wysłałem ale prosił bym o kontakt podejmę się pracy od zaraz!

  11. konrad_winiarski na 7 lutego 2019 @ 10:14

    Zainteresowany , dwie osoby tel. 667 350 103 . Pracowałem w magazynach DPD . Sprawność fizyczna na najwyższym poziomie

  12. SebaLisiak52 na 10 lutego 2019 @ 12:21

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt 799-071-861

  13. KacperPiorkowski na 11 lutego 2019 @ 09:00

    Dzień dobry, mam doświadczenie przy przeprowadzkach, szukam pracy na dłuższy okres, proszę o kontakt 519 411 599

  14. Monikapyterkrzys na 11 lutego 2019 @ 19:01

    Witam jestem zainteresowany pracą proszę o szybką odpowiedź moj numer tel +48534051039

  15. Jestem zainteresowany można więcej informacji?

  16. Darek Waclawek na 12 lutego 2019 @ 13:02

    Witam. Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy.
    Proszę o kontakt . Tel. 0048 697769948 e-mail: oladarek76@gmail.com

  17. Michał56734 na 12 lutego 2019 @ 16:44

    Witam jestem zainteresowany pracą, zmotywowany i dyspozycyjny
    kontakt e-mail michal15gm@wp.pl

  18. Ericsson23 na 7 kwietnia 2019 @ 19:57

    Witam jestem zainteresowany
    Mam wysoka motywację proszę o kontakt
    575585142 bądź email
    Kwakernest@Gmail.com