€ 13,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka sortowanie odpadów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 05:05

Oferujemy zatrudnienie w sortowani z Kolonii dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odpadów suchych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny przy sortowaniu odpadów

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca w sortowni odpadów przy ręcznym rozdzielaniu śmieci (odpady suche)
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie

Wymagania:

  • wytrzymałość na warunki pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja, chęć do podjęcia pracy za granicą
  • punktualność, zaangażowanie, sumienność
  • wysoka sprawność fizyczna i zręczność

Zapewniamy:

  • pracę w przyjaznym i pomocnym zespole, składającym się również z pracowników z Polski
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie plus premie i możliwość otrzymania podwyżki
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pakiet odzieży roboczej
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz pomoc np. w trakcie wizyt u lekarzy

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Kolonia 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 6555d18adc2b6687

9 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka sortowanie odpadów Köln”

  1. Jagoda11 na 16 lipca 2019 @ 08:21

    Jestem zainteresowana ofertą pracy.Mój numer kontaktowy 660976123

  2. Jagoda11 na 16 lipca 2019 @ 08:28

    Jestem zainteresowany tel.+48661548760

  3. Mateusz95 na 16 lipca 2019 @ 14:05

    Jestem zainteresowany ofertą pracy
    Mòj numer telefonu 663724527

  4. Gosia68120 na 17 lipca 2019 @ 17:44

    Jestem zainteresowana ofertą pracy .Mój nr 726486177,adres e-mail gosiail68@wp.pl

  5. dostał juz ktos tu prace

  6. zainteresowany500480177

  7. zuzia8424 na 29 lipca 2019 @ 00:06

    Jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt 726328762

  8. Damian_Edyta na 30 lipca 2019 @ 12:27

    Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy kontakt e-mial: max.d@wp.pl

  9. Wiktor97 na 30 lipca 2019 @ 13:38

    Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Kontakt do mnie: zalmania022@interia.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.