€ 2250 +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka sortowanie odpadów Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 października 2019 04:50

Oferujemy zatrudnienie w Poczdamie od zaraz przy sortowaniu odpadów. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Zarobki: 2250 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna przy ręcznym sortowaniu odpadów przy taśmie
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej
  • odpady które są do sortowania będą już wcześniej przesortowane i powinny być suche

Wymagania:

  • wytrzymałość na warunki
  • samodzielność, solidność
  • dobra kondycja fizyczna
  • dobre zdrowie
  • brak alergii, uczuleń
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dostępność od zaraz
  • stosowanie się do zasad BHP, ostrożność

Zapewniamy:

  • profesjonalne wsparcie w trakcie procesu rekrutacyjnego – pomoc w przygotowywaniu dokumentów, tłumaczeniach, wsparcie w zorganizowaniu przejazdu
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • pracę dla par i grup
  • opieka rezydenta Polaka
  • zatrudnienie za podstawie niemieckiej umowy próbne z możliwością przedłużenia
  • prawo do urlopu
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnia pracodawca
  • odzież roboczą

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Poczdam 2019”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2020@fastmail.com

ID ogłoszenia: 6545dacb258e7e8b

5 komentarzy na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka sortowanie odpadów Poczdam”

  1. Jestem zainteresowana.

  2. Kasiura Krzysztof na 21 października 2019 @ 20:39

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt

  3. Witam jestem zainteresowany aktualnie pracuje na takim stanowisku
    , prosiłbym o więcej szczegółów . Pozdrawiam

  4. Jestem zainteresowana proszę o kontakt 695944040

  5. Dzień dobry piszę do państwa ponieważ szukam pracy fizycznej obecnie przebywam w niemczech ale tu miałem tylko pracę sezonową z wielką chęcią podejmę u państwa pracę zostawiam numer telefonu i proszę o kontakt. Przemek lisowski.. +48884672125