€ 9 euro brutto/h + zamieszkanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka rozdawanie ulotek dla studentów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 maja 2016 02:24

Oferta fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy roznoszeniu ulotek na ulicach Berlina. Zatrudnienie dla uczniów i studentów od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę

Termin: praca w Niemczech do podjęcia od 20 czerwca 2016

Zakres obowiązków zleconych pracownikowi:

  • rozdawanie ulotek
  • praca w terenie

Wymagania:

  • wytrzymałość
  • możliwość pracy ok. 8-10 godzin w pozycji stojącej
  • miła aparycja
  • dobra kondycja
  • niewymagana jest znajomość języka niemieckiego, jednak osoby ze znajomością będą mile widziane
  • status ucznia lub studenta

Oferujemy:

  • zatrudnienie na wakacje
  • wysokie wynagrodzenie
  • darmowe zakwaterowanie w wynajętym przez pracodawcę mieszkaniu
  • pracę od 20 czerwca
  • możliwość otrzymywania dodatków za wysoką wydajność
  • przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia zatytułowanego: „Praca Niemcy rozdawanie ulotek” z załączeniem CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-rozdawanie-ulotek-dla-studentow-berlin/

ID ogłoszenia: 507574774e242ac5

4 Odpowiedzi na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka rozdawanie ulotek dla studentów”

  1. Kacper0601 na 28 maja 2016 @ 13:12

    Bardzo chciałbym z kumplem podjąć pracę, jesteśmy dostępni od razu po zakończeniu roku szkolnego (24 czerwiec) do końca wakacji, mamy po 17 lat.

    Proszę o kontakt: 607878844

  2. Maciej-91 na 28 maja 2016 @ 19:21

    Witam. Byłbym chętny podjęcia się pracy wraz z moją dziewczyną po zakończeniu sesji egzaminacyjnej na uczelni (około 7.07).
    Prosiłbym o wiadomość, jeśli byłaby taka możliwość rozpoczęcia pracy na początku lipca.
    Mail: m.kupiec-91@wp.pl

  3. pawel.977 na 31 maja 2016 @ 11:01

    Razem z kolega (razem po 19 lat) jesteśmy zainteresowani. Prosze o kontakt na email : pawel.sokolowski7@gmail.com

  4. Mogę zaczynać od 20 czerwca. W miarę dobra znajomość niemieckiego. Dobra kondycja, staż w pracy fizycznej.
    Kontakt: damian.wlodarek@onet.pl