€ 12,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka w sklepie z Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2020 04:23

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w sklepie z Kolonii dla par przy wykładaniu towarów. Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajętych mieszkaniach.

Stanowisko: Pracownik fizyczny w sklepie

Start: od kwietnia 2020

Wynagrodzenie: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o porządek na półkach sklepowych, zdejmowanie produktów z krótką datą, wykładanie nowego towaru, zmiana cen, przygotowywanie nowych, tematycznych ekspozycji
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zdyscyplinowanie, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym autem
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • świetne zorganizowane czasu pracy

Oferujemy:

  • płatny urlop zgodnie z prawem pracy
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • pracodawca zapewnia maseczki ochronne, rękawiczki jednorazowe oraz żele do dezynfekcji
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w wynajętych mieszkaniach
  • zatrudnienie na pół roku

Jak aplikować?
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. fiz/a5/04/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 5515e848ed8b15a8

1 odpowiedź na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka w sklepie z Kolonii”

  1. mateusz dropinski na 12 kwietnia 2020 @ 11:36

    Witam serdecznie
    Czy oferta pracy jest aktualna?